پاورپوینت انگشت مکیدن کودکان

پاورپوینت انگشت مکیدن کودکان دارای 26 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل
تعداد صفحات26
حجم166 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx
دسته بندیروان شناسی

توضیحات کامل

قسمتی از متن :

پرسش مراجع

فرزندی دارم سه ساله که مدتی است انگشتان دست خود را می‌مکد. این وضعیت من را نگران کرده است. مدتی است که نمی دانیم چه باید بکنیم لطفاً مرا راهنمایی کنید که چه رفتاری با او داشته باشم؟

پاسخ روانشناس

خواهر محترم مکیدن انگشت در نوزادان و کودکان کوچک یک واکنش طبیعی است. سیر و مکیدن در کودکان یک رفلکس طبیعی است که زمانی که در رحم مادر بودند شروع شده و به صورت عادت به مکیدن از ۳ تا ۴ ماهگی شکل می گیرد. اما باید اشاره کنم در صورتی که این روند ادامه پیدا کند از حالت طبیعی خارج شده و تبدیل به یک اختلال رفتاری خواهد شد. آنچه شما به آن اشاره کردید می تواند بیانگر این حقیقت باشد که کودک شما دچار اختلال رفتاری انگشت مکیدن است. 
توصیه می کنم در صورتی که می خواهید کودکتان این اختلال را کنار بگذارد به نکات زیر توجه کنید:
- در ابتدای امر باید جستجو کنید که چرا این عادت را فرزندتان ترک نمی کند؟
- با چه شرایط استرس زایی دست به گریبان است؟.

فهرست مطالب :

آیا کودک شما انگشت خود را می مکد؟

پرسش مراجع

پاسخ روانشناس

انگشت مکیدن کودکان

آیا انگشت مکیدن یک عمل عادی است؟

انواع انگشت مکیدن

زمان شروع انگشت مکیدن

میزان شیوع انگشت مکیدن

عوارض انگشت مکیدن

مشکلات جسمانی

مشکلات روحی روانی و عاطفی

علل انگشت مکیدن

گرسنگی

اضطراب

کمبود یا افراد در مهر و محبت توسط والدین

والدین برای کمک به کودک چه کارهایی را باید انجام دهند؟

کارهایی که والدین نباید انجام دهند؟

توصیه ی روانشناس

توضیحات بیشتر و دانلود

صدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

مبانی نظری وپیشینه تحقیق ملاک همسر گزینی برای زندگی مشترک مبانی نظری وپیشینه تحقیق ملاک همسر گزینی

دانلود پاورپوینت دونالد ترامپ

دانلود پاورپوینت اسید سولفوریک

دانلود پاورپوینت آشنایی با پلی اتیلن ها پلی اتیلن ها ساختار و ویژگی های پلی اتیلن انواع پلی اتیلن پ

پاورپوینت تشریح سيستم مديريت توليد MRP II

دانلود مقاله تهیه متن های آموزش واژه براساس نظریه حوزه های معنایی ویژه غیر فارسی زبانان سطح پیشرفته

مکیدن ,انگشت ,کودکان ,یک ,طبیعی ,رفتاری ,انگشت مکیدن ,مکیدن کودکان ,انجام دهند؟ ,طبیعی است ,کنید که ,انگشت مکیدن کودکان ,پاورپوینت انگشت مکیدن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه فایل گرین سل . پایگاه خبری آب ایران دبیرستان نمونه رستگاران اراک تخفیف ویژه بنیتا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. niloucolur rostamizade54 اینجا همه چی هست مدیریت کسب و کار